Rittenprogramma Ploeg Oude Glorie

Agenda view: 

feb
22
za
Eijsden @ 70 KM
feb 22 @ 10:00 AM – 10:15 AM
Eijsden @ 70 KM

Geulle-Bunde-Maastricht-Eijsden-langs kasteel naar Moelingen-r.’s-Gravenvoeren-l.a. Mesch-Rijckholt-Amby-Meerssen-Ulestraten-Oensel-Beek-Stein.

feb
29
za
3-Sluizen @ 90 KM
feb 29 @ 9:30 AM – 3:00 PM
3-Sluizen @ 90 KM

Berg a.d. Maas-Roosteren-Maasbracht-3 sluizen-Heel-Panheel-Thorn-Kessenich-Aldeneik(pauze)-Maaseik-langs Belgische kant v.d. Maas-Kotem

mrt
7
za
Lourdesgrot/Mopertingen @ 80 KM
mrt 7 @ 10:00 AM – 3:00 PM
Lourdesgrot/Mopertingen @ 80 KM

Kotem-Kanne-EbenEymael-Bassenge-Lourdesgrot-ValMeer-Spouwen-Mopertingen-EigenBilzen (pauze)-Stalkenweyer-OudRekem-Opgrimbie-Boorsem.

mrt
14
za
Opitter @ 85 KM
mrt 14 @ 10:00 AM – 10:15 AM
Opitter @ 85 KM

Berg a/d Maas-Roosteren-Maaseik-Aldeneik-Tongerlo-Opitter(pauze)-Opglabbeeck-As-Maasmechelen.

mrt
21
za
Posterholt @ 85 KM
mrt 21 @ 10:00 AM – 3:00 PM
Posterholt @ 85 KM

Obbicht- Roosteren-Ohe en Laak-Stevensweert Maasbracht-Linne-Odilienberg-Vlodrop (pauze)-Posterholt-Maria Hoop- Susteren-Nieuwstadt-Guttecoven-Berg ad Maas-Stein

mrt
28
za
Rondje van John @ 80 KM
mrt 28 @ 10:00 AM – 3:00 PM
Rondje van John @ 80 KM

Kotem-langs Z-Willemsvaart en brug over in Dilzen-daarna r.a. nr. 37, 38,59,40,41,30-Wiemesmeer-Kattevennen(pauze)- 29, 69, 64, 62,63-Opgrimby-Kotem.

apr
4
za
Reymerstock @ 70 KM
apr 4 @ 10:00 AM – 3:00 PM
Reymerstock @ 70 KM

Geverik-Schimmert-Stoepert-Valkenburg-Wijlre-Wittem-Gulpen- Reymerstock-Banholt (pauze)-Margraten-Berg en Terblijt-Meerssen- Weert-Bunde-Oud Geulle-Stein

apr
11
za
Piringen @ 100 KM
apr 11 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Piringen @ 100 KM

Kotem-Maasdijk-Lanaken-Gellik-Munsterbilzen-Bilzen-Romershoven-Schalkhoven-Gors Opleeuw-Piringen-Nerem(pauze)-Bassenge-Eben-Emael-Kanne-langs kanaal terug.

apr
18
za
Zolder @ 105 KM
apr 18 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Zolder @ 105 KM

Maasmechelen-As-Houthalen-Helchteren-Zolder Langs kanaal terug-Diepenbeek(pauze)-Bilzen-Zutendaal-Opgrimbie.

apr
25
za
Mabrouck-Voeren @ 80 KM
apr 25 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Mabrouck-Voeren @ 80 KM

Geverik _ Schimmert _ Hulsberg _ Walem _ Wijlre _ Gulpen _ Beutenaken_ Slenaken _ Teuven _ Remersdael, Linksaf voor Kerk Mabrouck _ Hagelsteijn _ St. Pietersvoeren, St, Maartensvoeren, St Gravensvoeren (pauze)-Mesch en terug via Paaltjesweg.

mei
2
za
Tour de Clermont @ 100 KM
mei 2 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Tour de Clermont @ 100 KM

Oud-Geulle-Weert-Rothem-paaltjesweg-Withuis-Val Dieux rechtdoor-Froidthier-Clermont op kasseien rechts-Henri Chappelle-Hombourg-Teuven-Slenaken(pauze)-Beutenaken-Gulpen-Wittem-Valkenburg-Haasdal-Geverik-Catsop.

mei
9
za
Maaskantroute 1 @ 95 KM
mei 9 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Maaskantroute 1 @ 95 KM

51(Kotem)-57-56-55-48-44-43-45-27-28-13-12(Tongerlo)-11-36(Opitter)-31-23-524(Wijshagen)-2(Ellikom)-32(Meeuwen)(pauze)-33-34-526/527(Opglabbeeck)-70-529-39-40(As)-41-565-551-60(Maasmechelen).

mei
16
za
Rundum Vaalser Turm @ 95 KM
mei 16 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Rundum Vaalser Turm @ 95 KM

Genhout, Swier Welten, de Locht, Horbach, Vetschau, Vaalserkwartier, Drielandenpunt (Neukelerweg), Gemmenich, Sippenaeken, Epen, Mechelen(pauze),Wittem, Valkenburg, Stoeperd, Oensel, Geverik,. Catsop.

mei
23
za
Val Dieu klassiek @ 85 KM
mei 23 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Val Dieu klassiek @ 85 KM

Geulle-Bunde-Borgharen-Eysden-Val Dieu-Aubel-de Planck-Terlinde-Banholt(pauze)-Margraten-Berg en Terblijt, Geulhemmerberg, Houthem, Meerssen, Schietecoven.

mei
30
za
Stramproy @ 100 KM
mei 30 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Stramproy @ 100 KM

Maaseik-Aldeneik-Ophoven-Kinrooi-Altweerterheide-Stramproy(pauze)-Hunsel-Thorn-Wessem-Maasbracht-Obbicht.

jun
6
za
Meinweg Route (Linksom) @ 125 KM
jun 6 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Meinweg Route (Linksom) @ 125 KM

Spaubeek, Schinnen, Oirsbeek, Doenrade, Schinveld, Gangelt, Vlodrop station, Effeld, Rothenbach, Meinweg af, Herkenbosch (pauze), St. Odilienberg, Linne, Maasbracht, Echt, Diederen, Holtum, Born, Obbicht, Berg a/d Maas.

jun
13
za
Le Vieux Warsage @ 95 KM
jun 13 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Le Vieux Warsage @ 95 KM

Oud Geulle-paaltjesweg-Withuis-l.a. richting ‘s-Gravenvoeren-r.a. Boomstraat-l.a. Warsage-La Heydt-l.a. Hagelstein-Remersdael-Teuven-r.a. Gieveldstraat(boven pauze)-Schweiberg-Partij-Ingber-Sibbe-Geulhemmerberg-Meerssen-Kasen-Catsop.

jun
20
za
Grote Voer tour @ 90 KM
jun 20 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Grote Voer tour @ 90 KM

Geulle-Itteren-Borgharen-Withuis-‘s-Gravenvoeren–St. Martensvoeren-St. Pietersvoeren-grote weg links richting Hagelstein-Remersdael-Teuven-links richting La Planck-Terlinden-Banholt(pauze)-St. Geertruid-Gronsveld-Paaltjesweg-Meerssen-Ulestraten

jun
27
za
Le Ramotte @ 95 KM
jun 27 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Le Ramotte @ 95 KM

Beek-Genhout-Hobbelrade-Spaubeek-Terborg-Sshinnen Oirsbeek, richting Doenrade na brug rechts, Merkelbeek, Schinveld, Birgden, Randerath, Karken, Waldfeucht(pauze), Pey, Susteren, Nieuwstad, Einighausen, Berg ad Maas

jul
4
za
Veerpont Kessel @ 115 KM
jul 4 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Veerpont Kessel @ 115 KM

Maasbracht richting 3 sluizen, na 2e sluis rechts, 83 of LF3, 50, 53, 54, 3, veerpont Kessel,Beesel(pauze), grote weg volgen, via 91 naar Swalmen, spoorweg over en rechts fietsers richting centrum, 87, 83, 82, 92.,36 via Maasbracht, Berkelaer, Echt, Dieteren, Holtum,Born,Berg.

jul
11
za
Fantasy Dream @ 95 KM
jul 11 @ 9:30 AM – 9:45 AM
Fantasy Dream @ 95 KM

Geverik, Hulsberg, Schin op Geul, Wittem, Gulpen, Slenaken, Teuven, Remersdael, Hombourg, Hendriks Kapelle, langs kerkhof, grote kruising voorbij, dan rechts naar St- Pietersvoeren, s-Gravenvoeren(pauze), Mesch, Amby, Meerssen, Schietecoven.

jul
18
za
Maasdalroute @ 100 KM
jul 18 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Maasdalroute @ 100 KM

Scharberg-Geulle-Bunde-paaltjesweg-Withuis-Moelingen-Lixhe-Lanaye-via de sluis langs Enci-Maastricht-Smeermaas-Neerhaeren-kanaaldijk volgen door Heppenert(pauze) tot Maaseik-brug over en terug via Illikhoven-Papenhoven-Obbicht-Berg.

jul
25
za
Tradition Mein Weg @ 110 KM
jul 25 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Tradition Mein Weg @ 110 KM

Berg a/d Maas, Roosteren, Linne, St. Odilienberg, Herkenbosch, Meinweg omhoog, Rothenbach, Effeld (pauze), Vlodrop, Posterholt, Susteren, Nieuwstadt, Guttecoven, Berg a/d Maas, Stein.

sep
5
za
Banneux @ 125 KM
sep 5 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Banneux @ 125 KM

Itteren-Borgharen-Eijsden-Vis_-rechts v.d. Maas-2e brug over-Argenteau-Saint Remy-Nessonveaux-Banneux(pauze)-Pepinster-Lambermont-Battice binnendoor-Withuis-Amby-Weert-Geulle

okt
17
za
Prima Vera Valle Dios @ 90 KM
okt 17 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Prima Vera Valle Dios @ 90 KM

Itteren-Borgharen-Maastricht-Eijsden-Withuis-Bombaye-links richting Val Dieu en rechts omhoog richting Charneux-Val Dieu-Aubel-de Planck-Banholt(pauze)-Margraten-Meerssen-Schietecoven.

okt
24
za
Tongeren retour/klassiek
okt 24 @ 9:30 AM – 1:45 PM
Tongeren retour/klassiek

Catsop-Geverik-Ulestraten-Meerssen-paaltjesweg-Withuis-Vis-Bassenge-Sluizen-Berg-Spouwen-Mopertingen-Eigenbilzen(pauze)-Stalkenweijer-Zutendaal-Opgrimbie-Boorsem-Kotem.

okt
30
vr
Mathias Course @ 70 KM
okt 30 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Mathias Course @ 70 KM

Meers-Geulle-Bunde-Amby-Bemelerberg-Gasthuis-Margraten (pauze)-Ijzeren-Sibbe-Meerssen-Waterval-Schietecoven-Catsop.

3 gedachten over “Rittenprogramma Ploeg Oude Glorie

    1. Tja, ik ga dat maar even snel aanpassen. Wel een probleem voor die wat nu al in Lankawi zitten te rijden, ze hebben daar geen internet. Dus hoe weten ze nu dat die rit niet doorgaat?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.