Calendar

apr
27
za
Zolder @ 105 KM
apr 27 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Zolder @ 105 KM

Maasmechelen-As-Houthalen-Helchteren-Zolder Langs kanaal terug-Diepenbeek(pauze)-Bilzen-Zutendaal-Opgrimbie.

Malbrouck – Les Waides @ 107 / 1095 HM
apr 27 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Malbrouck - Les Waides @ 107  / 1095 HM

Schimmert, Haasdal, Hulsberg, Walem, Schin op Geul, Gulpen, Slenaken, Teuven Malbrouck, Aubel, Henri Chapelle, Clermont, Aubel, Val Dieux, Les Waides, Paaltjesweg.

mei
4
za
Val Dieu klassiek @ 85 KM
mei 4 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Val Dieu klassiek @ 85 KM

Geulle-Bunde-Borgharen-Eysden-Val Dieu-Aubel-de Planck-Terlinde-Banholt(pauze)-Margraten-Berg en Terblijt, Geulhemmerberg, Houthem, Meerssen, Schietecoven.

Du Gares @ 100 / 726 HM
mei 4 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Du Gares @ 100  / 726 HM

Voormalig Du Gare: Beek Genhout, Swier, Voerendaal, Colmont, Trintelen, Simpelveld, Miljoenenlijntje, Baneheide, Mamelis, Vijlen, Wolfhaag, Gemmenich, Volkerich, Plombieres Moresnet, Montzen, Homburg, Sippeneaken (Pauze), Epen, Mechelen, Partij, Wijlre, Walem, Klimmen, Hulsberg, Geverik.

mei
11
za
Maaskantroute 1 @ 95 KM
mei 11 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Maaskantroute 1 @ 95 KM

51(Kotem)-57-56-55-48-44-43-45-27-28-13-12(Tongerlo)-11-36(Opitter)-31-23-524(Wijshagen)-2(Ellikom)-32(Meeuwen)(pauze)-33-34-526/527(Opglabbeeck)-70-529-39-40(As)-41-565-551-60(Maasmechelen).

Rullen brabant @ 107 / 1207 HM
mei 11 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Rullen brabant @ 107  / 1207 HM

Beek Neerbeek, Schwijkhuizen, Schinnen, Grijzegrubben, Wijnansrade, Voerendaal, Schin op Geul, Keuteberg, Gulpen, Koning v Spanje, Slenaken, Teuven, La Planck, Rullen Brabant, La Heidt (afdalen) , Voeren, Moelingen, Halembaye, Eben Emeal, SLingerberg (kanne) , Vroenhoven, langs Kanaal en Moerdijk terug.

mei
18
za
Rundum Vaalser Turm @ 95 KM
mei 18 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Rundum Vaalser Turm @ 95 KM

Genhout, Swier Welten, de Locht, Horbach, Vetschau, Vaalserkwartier, Drielandenpunt (Neukelerweg), Gemmenich, Sippenaeken, Epen, Mechelen(pauze),Wittem, Valkenburg, Stoeperd, Oensel, Geverik,. Catsop.

Le Ramotte @ 99 / 439 HM
mei 18 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Le Ramotte @ 99  / 439 HM

Le Ramotte: Een vlakke equivalent van de Marmotte: Beek, Genhout, Hobbelrade, Spaubeek, Terborg, Schinnen, Oirsbeek, richting Doenrade na brug rechts, Merkelbeek, Schinveld, Birgden, Randerath, Karken, Waldfeucht, Pey, Hommelheide, Susteren, Nieuwstad, Einighausen, Urmond.

mei
25
za
Mabrouck-Voeren @ 80 KM
mei 25 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Mabrouck-Voeren @ 80 KM

Geverik _ Schimmert _ Hulsberg _ Walem _ Wijlre _ Gulpen _ Beutenaken_ Slenaken _ Teuven _ Remersdael, Linksaf voor Kerk Mabrouck _ Hagelsteijn _ St. Pietersvoeren, St, Maartensvoeren, St Gravensvoeren (pauze)-Mesch en terug via Paaltjesweg.

Vise, Aubel @ 110 / 1019 HM
mei 25 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Vise, Aubel @ 110  / 1019 HM

Vise, Aubel. Een gouwe ouwe onder de liefhebbers. Hiervoor moet je getraind zijn, want de tactiek van de verschroeide aarde wordt hier toegepast. Achter Vise, Blegny, Mortier, Julemont, Charneux, Thimister, Aubel, De Planck, Margraten, Meersen, thoes.

jun
1
za
Tour de Clermont @ 100 KM
jun 1 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Tour de Clermont @ 100 KM

Oud-Geulle-Weert-Rothem-paaltjesweg-Withuis-Val Dieux rechtdoor-Froidthier-Clermont op kasseien rechts-Henri Chappelle-Hombourg-Teuven-Slenaken(pauze)-Beutenaken-Gulpen-Wittem-Valkenburg-Haasdal-Geverik-Catsop.

Le tour de Banneux @ 128 / 1199 HM
jun 1 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Le tour de Banneux @ 128  / 1199 HM

Le tour de Banneux: Onze eigen klassieker, de zomerversie. Makkelijke versie: Itteren Borgharen, Eijsden, Vise, rechts van de Maas, 2de brug, Argenteau, Saint-Remy, Nessonveaux, Banneux, Pepinster, Lambermont, Battice (binnendoor) Withuis, Amby, Weert, Geulle.

jun
8
za
Stramproy @ 100 KM
jun 8 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Stramproy @ 100 KM

Maaseik-Aldeneik-Ophoven-Kinrooi-Altweerterheide-Stramproy(pauze)-Hunsel-Thorn-Wessem-Maasbracht-Obbicht.

Tradition Mein Weg @ 115 / 342 HM
jun 8 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Tradition Mein Weg @ 115  / 342 HM

Tradition Mein Weg: Op de traditionele manier gereden, door het mooie Duitse land met zijn uitstekende wegen. Spaubeek, Schinnen, Oirsbeek, Doenrade, Gangelt, Effeld, Rothenbach, Vlodrop Station, Maharishi klooster, dan Meinweg af naar Herkenbosch, St Odilienberg, Linne, Maasbracht, Echt.

jun
15
za
Meinweg Route (Linksom) @ 125 KM
jun 15 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Meinweg Route (Linksom) @ 125 KM

Spaubeek, Schinnen, Oirsbeek, Doenrade, Schinveld, Gangelt, Vlodrop station, Effeld, Rothenbach, Meinweg af, Herkenbosch (pauze), St. Odilienberg, Linne, Maasbracht, Echt, Diederen, Holtum, Born, Obbicht, Berg a/d Maas.

Wandre Aubel @ 127 / 1199 HM
jun 15 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Wandre Aubel @ 127  / 1199 HM

Itteren Borgharen, Eisden, Mesch, la Heydt, Neufchateau, Dalhem, Richelle (afdalen), Bois la Dame, Housse, Blegny, Mortier, Julemont, Aubel, Teuven, Loorberg, Koning v Spanje afdalen, Valkenburg, Stoepert.

jun
22
za
Grote Voer tour @ 90 KM
jun 22 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Grote Voer tour @ 90 KM

Geulle-Itteren-Borgharen-Withuis-‘s-Gravenvoeren–St. Martensvoeren-St. Pietersvoeren-grote weg links richting Hagelstein-Remersdael-Teuven-links richting La Planck-Terlinden-Banholt(pauze)-St. Geertruid-Gronsveld-Paaltjesweg-Meerssen-Ulestraten

Lixhe – Clermont @ 108 / 599 HM
jun 22 @ 9:35 AM
Lixhe - Clermont @ 108  / 599 HM | Stein | Limburg | Nederland

Lixhe – Clermont; Kotem – Maasdijk – Eben Emeal – Achterkant Hallembaye – Vise (over 1e brug en rechts op Rue Haute) – Dahlem – Val Dieux – Clermont (op kasseiweg rechtdoor rijden)– Henri Chappele – Hombourg – Teuven – Slenaken – Partij en via Valkenburg terug. Pauze in Slenaken

jun
29
za
Le Vieux Warsage @ 95 KM
jun 29 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Le Vieux Warsage @ 95 KM

Oud Geulle-paaltjesweg-Withuis-l.a. richting ‘s-Gravenvoeren-r.a. Boomstraat-l.a. Warsage-La Heydt-l.a. Hagelstein-Remersdael-Teuven-r.a. Gieveldstraat(boven pauze)-Schweiberg-Partij-Ingber-Sibbe-Geulhemmerberg-Meerssen-Kasen-Catsop.

Cote de Foret @ 115 / 1050 HM
jun 29 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Cote de Foret @ 115  / 1050 HM

oud Geulle, Maastricht, Vise, Richelle, Housse, Saive, Liery, Fleron, Prayon, Cote de Foret, Olne, Xhandelesse, Herve,  Mortier, Chenestre Warsage, ‘s-Gravenvoeren, Mesch, Paaltjesweg, Humcoven, Katsop.

https://www.strava.com/routes/13978346

 

jul
6
za
Veerpont Kessel @ 115 KM
jul 6 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Veerpont Kessel @ 115 KM

Maasbracht richting 3 sluizen, na 2e sluis rechts, 83 of LF3, 50, 53, 54, 3, veerpont Kessel,Beesel(pauze), grote weg volgen, via 91 naar Swalmen, spoorweg over en rechts fietsers richting centrum, 87, 83, 82, 92.,36 via Maasbracht, Berkelaer, Echt, Dieteren, Holtum,Born,Berg.

Sur Le Pond du Kessel @ 112 / 0 HM
jul 6 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Sur Le Pond du Kessel @ 112  / 0 HM

Sur Le Pond du Kessel: Stein, Urmond, Obbicht langs Elba vijvers en daarna via dijk naar Grevenbicht, Illikhoven, Vissersweert, Roosteren, Maaabracht richting 3 sluizen, na 2e sluis rechts, 83 of LF3, 50, 53, 54, 3, grote weg volgen, via 91 naar Swalmen, spoorweg over en rechts fietsers richting centrum, 87, 83, 82, 92.,36 via Maasbracht, Berkelaer, Echt, Dieteren, Holtum, Born Greatheide, Stein.

jul
13
za
3-Sluizen @ 90 KM
jul 13 @ 9:30 AM – 3:00 PM
3-Sluizen @ 90 KM

Berg a.d. Maas-Roosteren-Maasbracht-3 sluizen-Heel-Panheel-Thorn-Kessenich-Aldeneik(pauze)-Maaseik-langs Belgische kant v.d. Maas-Kotem

Fantasy Dream @ 90 / 726 HM
jul 13 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Fantasy Dream @ 90  / 726 HM

Fantasy Dream: Genhout, Swier, Klimmen, Wittem, Gulpen, Slenaken, Teuven, Remersdael, Hombourg, Hendriks Kapelle, langs kerkhof, grote kruising voorbij, dan rechts via Vrouwenbos naar St- Pietersvoeren, s-Gravenvoeren, Mesch, Amby, Meerssen, Schietecoven.

jul
20
za
Bokrijk @ 95 KM
jul 20 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Bokrijk @ 95 KM

As-Houthalen Oost-Bokrijk-Rooijerheide-Diepenbeek(pauze)-Schoonbeek-Stelebos-MunsterBilzen-Zutendaal-langs Duivelscircuit-Opgrimbie-Boorsem-Kotem.

Herman Senden Inspired celebration tour @ 99 / 890 HM
jul 20 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Herman Senden Inspired celebration tour @ 99  / 890 HM

Geen memorial meer maar iets vriendelijker over gelijkwaardige wegen met iets minder hoogtemeters

Herman Senden Memorial: Geulle, Bunde, Borgharen, Eisden, Bombaye, Mortroux, Wadeleux, Charneux, Bushaye, Aubel, Homburg, Sippenaeken, Epen, Lange Camerig, Afdalen naar Vijlen, Pauze in Mechelen. Partij, Eys, Eyserbosweg, Eyserheide, Ubachsberg, Colmont, Ransdaal, Klimmen, Beek.

jul
27
za
Fantasy Dream @ 95 KM
jul 27 @ 9:30 AM – 9:45 AM
Fantasy Dream @ 95 KM

Geverik, Hulsberg, Schin op Geul, Wittem, Gulpen, Slenaken, Teuven, Remersdael, Hombourg, Hendriks Kapelle, langs kerkhof, grote kruising voorbij, dan rechts naar St- Pietersvoeren, s-Gravenvoeren(pauze), Mesch, Amby, Meerssen, Schietecoven.

Le Vieux Warsage @ 96 / 700 HM
jul 27 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Le Vieux Warsage @ 96  / 700 HM

Le Vieux Warsage: Scharberg, Geulle, Itteren, Borgharen, Maastricht, Withuis, Mesch, s-Gravenvoeren, Warsage, Thier Salve, na La Heijdt de grote weg N608 oversteken en Les Waides afdalen, Val Dieu, voor Aubel Links richting Hagelstein, Linksaf Richting la Planck, rechts richting Remersdael, Teuven, Gieveldstraat, Na Nederlandse grens(pauze bij Smockelaar), Schweiberg Afdalen, Party, langs Gulpenerberg, Ingber, Scheulder, Sibbe, Geulhemmerberg af, door bos terug Meerssen, Kazen, Katsop.

aug
3
za
Maaskantroute 2 @ 125 KM
aug 3 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Maaskantroute 2 @ 125 KM

Autowegbrug, 51, 57,56,55,60,551,565,41,40,39,512,75,317,538,76,273,539,309,274,05,248,530(Peer),207(pauze),
06,208,214,7,196,11,12,13,47,44,48,55,56,57,51,43,Autowegbrug.

Chaudfontainer Radmarathon @ 136 / 1750 HM
aug 3 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Chaudfontainer Radmarathon @ 136  / 1750 HM

Chaudfontainer Radmarathon: Oud Geulle, Bunde, Maastricht, Na Oost Maarland Rechts af Richting Eisden, door veld naar Vise en Hermalle, Argenteau, Saive, Fleron, Beyne-Heusay, Chaudfontaine, Prayon, Foret, Ayeneux, Bolland, Julemont, Les Waides, Warsage, s-Gravenvoeren, Mesch, Paaltjesweg.