Calendar

okt
10
za
Heuvelland Classics @ 88 / 1088 HM
okt 10 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Heuvelland Classics @ 88 / 1088 HM

Heuvelland Classics: Geverik, Ulestraten, Rothem, Bemelen, Cadier en Keer, Honthem, Banholt (Links langs kerk dan Links en daarna Rechts), Noorbeek, Ulvend, Shey, Schilberg Afdalen, Slenaken, Loorberg, Epen, Lange Camerig, Vaalsbroek, Pauze in Holset. Lemiers, In Nijswiller van Grote weg Via Schulsbergweg naar Eys, Eyserweg en boven Links Eyserheide, Elkenrade, Fromberg, Colmont, Ransdaal , Klimmen, Hulsberg, Adsteeg.

okt
17
za
*** Cave Lourdes Alternative @ 89 / 141 HM
okt 17 @ 9:35 AM – 3:00 PM
*** Cave Lourdes Alternative @ 89 / 141 HM

Cave Lourdes Alternative: Maasbrug over, langs Z-Willemsvaart, Kanne, Eben Emael, Wonck, Bassenge (Lourdesgrot) Membruggen, Aldenbiesen, Bilzen, Eigenbilzen ( pauze bij De Bokser) Gellick, Zutendaal, Opgrimbie, Rekem.

okt
24
za
De Grote Voer Toer @ 95 / 0 HM
okt 24 @ 9:35 AM – 3:00 PM
De Grote Voer Toer @ 95 / 0 HM

De Grote Voer Toer: Geulle, Itteren, Borgharen, Withuis, links s-Gravenvoeren, St-Martensvoeren, St-Pietersvoeren, grote weg links richting Hagelstein, Remersdael, Teuven, links richting La Planck, (pauze) Terlinden, Banholt, St-Geertruid, Gronsveld, Paaltjesweg, terug Meerssen, Ulestraten.

feb
20
za
De Weerdt – Posterholt @ 85 / 200 HM
feb 20 @ 10:05 AM – 3:00 PM
De Weerdt - Posterholt @ 85 / 200 HM

Scharberg – Meers – Over Dijk naar Maasband, Urmond, Berg, Obbicht, Grevenbicht, Roosteren, Ohe en Laak, Maasbracht, Linne, Reutje,  Posterhold, Maria Hoop, Hommelheide, Nieuwstad, Limbricht, Guttecoven, Urmond.

feb
27
za
Classico Tres Eclusas @ 80 KM / 182 HM
feb 27 @ 10:05 AM – 3:00 PM
Classico Tres Eclusas @ 80 KM / 182 HM

Clasico Tres Esclusas: Berg a/d Maas, Roosteren, Maasbracht, 3 sluizen, Heel, Thorn, Aldeneik, Maaseik, Illikhoven, Grevenbricht, Urmond. Pasop voor de kleppers en notoire wieltjesplakkers.

mrt
13
za
Primavera Valle Dios @ 95 / 574 HM
mrt 13 @ 10:05 AM – 3:00 PM
Primavera Valle Dios @ 95 / 574 HM

Primavera Valle Dios: Itteren, Borgharen, Maastricht, Eijsden, Bombaye, richting Val Dieu rechts omhoog richting Charneux, afdalen naar Val Dieu, Aubel, Hagelsteijn, De Planck ,Margraten, Berg en Terblijt, Amby, Bunde, Geulle.

mei
8
za
Le Ramotte – alternatieve route kiezen @ 99 / 439 HM
mei 8 @ 9:30 AM – 2:55 PM
Le Ramotte - alternatieve route kiezen @ 99 / 439 HM

<geannuleerd ivm testplicht Duitsland, alternatief in overleg voor vertrek> Le Ramotte: Een vlakke equivalent van de Marmotte: Beek, Genhout, Hobbelrade, Spaubeek, Terborg, Schinnen, Oirsbeek, richting Doenrade na brug rechts, Merkelbeek, Schinveld, Birgden, Randerath, Karken, Waldfeucht, Pey, Hommelheide, Susteren, Nieuwstad, Einighausen, Urmond.

mei
15
za
Rullen Brabant @ 99 / 854 HM
mei 15 @ 9:30 AM – 2:55 PM
Rullen Brabant @ 99 / 854 HM

Beek, Neerbeek, Geleen, Schweikhuizen, Schinnen, Grijzegrubben, Wijnansrade, Voerendaal,  Trintelen , Gulpen, Koning v Spanje, Slenaken, Nurop, La Planck, Rullen Brabant, La Heidt (afdalen) , Voeren, Withuis (pauze) Moelingen, Halembaye, Eben Emeal, langs Kanaal en Moerdijk terug.

https://www.strava.com/routes/2823636407461925570

 

jun
19
za
Le tour de Banneux @ 128 / 1199 HM
jun 19 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Le tour de Banneux @ 128 / 1199 HM

Le tour de Banneux: Onze eigen klassieker, de zomerversie. Makkelijke versie: Itteren Borgharen, Eijsden, Vise, rechts van de Maas, 2de brug, Argenteau, Saint-Remy, Nessonveaux, Banneux, Pepinster, Lambermont, Battice (binnendoor) Withuis, Amby, Weert, Geulle.

jul
24
za
Fantasy Dream @ 90 / 726 HM
jul 24 @ 9:30 AM – 2:55 PM
Fantasy Dream @ 90 / 726 HM

Fantasy Dream: Genhout, Swier, Klimmen, Wittem, Gulpen, Slenaken, Teuven, Remersdael, Hombourg, Hendriks Kapelle, langs kerkhof, grote kruising voorbij, dan rechts via Vrouwenbos naar St- Pietersvoeren, s-Gravenvoeren, Withuis, Amby, Meerssen, Schietecoven. Lange versie via Bovenste Bos en Kinkeweg

aug
7
za
Etappe du Lac @ 125 / 1146 HM
aug 7 @ 9:30 AM – 2:55 PM
Etappe du Lac @ 125 / 1146 HM

Etappe du Lac: de verbeterde versie van de klassieke stuwmerenroute rondom Eupen. Beek, Geverik, Schimmert, Wittem, Mechelen, Vijlen, Vaalsbroek, Gemmenich, Kelmis, Hauset, Raeren, langs stuwmeer, Eupen, Limbourg, onder brug en berg op, Henri Chapelle, vervolgens De Planck-gas naar huis.

aug
14
za
Nummertjes Route @ 105km / 439 HM
aug 14 @ 9:35 AM – 9:50 AM
Nummertjes Route @ 105km / 439 HM

Maaskant route: volg de nummers: 43, 41, 51, 57, 56, 55, 48, 44, 43, 45, 27, 28, 13, 12, 11, 36, 31
23, 524, 02, 32, 33, 70, 529, 39, 40, 41, 565, 551, 60, 61, 63, 140, 58, 58, 53, 52, 17, 45, 45, 43 pauze plaats in Meeuwen
105km, 438hm

sep
11
za
Chaudfontainer Radmarathon @ 130 / 1350 HM
sep 11 @ 9:30 AM – 2:55 PM
Chaudfontainer Radmarathon @ 130 / 1350 HM

Chaudfontainer Radmarathon: Oud Geulle, Bunde, Maastricht,  Eisden, door veld naar Vise en Hermalle, Argenteau, Sarolay, Jupille, Fayembois,  Beyne-Heusay, Chaudfontaine, Beaufays, Trooz, Les Forges, Nessonveaux, Soiron, Herve, Wadeleux, Aubel, Hagelstein, La Planck, Banholt, Stoeperd.

https://www.strava.com/routes/2717849170309185636

okt
9
za
Ulvend route @ 96 / 650 HM
okt 9 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Ulvend route @ 96 / 650 HM

Ulvend Route: Elsloo, Katsop, Geverik, Ulestraten, Meersen, Amby, Fietspad en bij Molen Linksaf,Cadier en Keer, Eckelrade, St. Geertruid, Moerslag, Libeek, Mesch, Voeren, In St. Maartensvoeren Linksaf, Ulvend, La Planck weg oversteken en rechtdoor naar Teuven, Bovenste Bosch, Kasteel straat richting Beusdael, Pauze, Terziet, Camerig. Richting Klim Camerig maar voor Camerig Linksaf, Rott, Mechelen, Partij, Eys, Trintelen, Termaar, KLimmen, Hulsberg via Adsteeg terug.

okt
30
za
De Elfsteden tocht @ 75 / 541 HM
okt 30 @ 9:35 AM – 3:00 PM
De Elfsteden tocht @ 75 / 541 HM

De 11 dorpen tocht: Genhout, Swier, Retersbeek, Ransdaal, Wittem, Gulpen, Reymerstok, Margraten, Houthem, Kasen, Catsop.

apr
2
za
Malbrouck – Magis – Mesch @ 82 / 630 HM
apr 2 @ 10:00 AM – 3:25 PM
Malbrouck - Magis - Mesch @ 82 / 630 HM

Schimmert, Haasdal, Arensgenhout, Hulsberg, Walem, Schin op Geul, Gulpen, Slenaken, Teuven Maubrouk, Magis – Voeren – Mesch – Paaltjesweg

mei
14
za
Rundum Vaalserturm @ 101 / 934 HM
mei 14 @ 9:30 AM – 2:30 PM
Rundum Vaalserturm @ 101 / 934 HM

Rundum Vaalserturm: Genhout, Swier, Welten, de Locht, Horbach, Vetschau, Vaalserkwartier, Drielandenpunt neukelerweg, terug via Gemmenich, Sippenaeken, Epen, Wittem, Valkenburg, Stoeperd, Oensel, Geverik, Catsop.

mei
21
za
Omloop Bokrijk @ 95km
mei 21 @ 9:30 AM – 10:30 AM
Omloop Bokrijk @ 95km

Maasmechelen – As – Zwartberg – Houthalen – Bokrijk – Door het water – Diepenbeek – Schoonbeek – Munsterbos – Zutendaal – Rekem

 

https://connect.garmin.com/modern/course/507870

 

jun
4
za
Kinkyweg – Veurs @ 101km - 900hm
jun 4 @ 9:30 PM
Kinkyweg - Veurs @ 101km - 900hm

Stein – Walem – Schin op Geul – Gulpen – Euverem -Teuven – Bovenste Bos – Homburg – Montzen – Henri Chapelle – Veurs – Gravenvoeren (Pauze) – Mesch – Paaltjesweg

 

https://www.strava.com/routes/2852972121835883546

 

 

jun
25
za
Vise, Aubel @ 110 / 919 HM
jun 25 @ 9:30 AM – 2:55 PM
Vise, Aubel @ 110 / 919 HM

Vise, Aubel. Een gouwe ouwe onder de liefhebbers. Hiervoor moet je getraind zijn, want de tactiek van de verschroeide aarde wordt hier toegepast. Achter Vise, Blegny, Mortier, Julemont, Charneux, Thimister, Aubel, De Planck, Margraten, Meersen, thoes.

jul
9
za
Strade Bianchi di Portare @ 92 / 641 HM
jul 9 @ 9:30 AM – 1:30 PM
Strade Bianchi di Portare @ 92 / 641 HM

Meers, Voulwammes, Borgharen, Maastricht, Withuis, Mesch, ‘S-Gravenvoeren, Knooppunt 430 via Vischen en Kattenroth, Strade Bianchi (Bij slecht weer via Ulvend), Ulvend, Schey, Reijmerstok, Euverem, Gulpen, Wijlre, Elkenrade, Trintelen, Colmont, Termoors, Barrier, Langs Golfbaan, Weustenrade, Regenboogtunnel, Thull, Terborgh, Spaubeek, Stein.

 

https://www.strava.com/routes/2979500853071517050

 

jul
16
za
Veerpont Kessel @ 115 KM
jul 16 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Veerpont Kessel @ 115 KM

Maasbracht richting 3 sluizen, na 2e sluis rechts, 83 of LF3, 50, 53, 54, 3, veerpont Kessel,Beesel(pauze), grote weg volgen, via 91 naar Swalmen, spoorweg over en rechts fietsers richting centrum, 87, 83, 82, 92.,36 via Maasbracht, Berkelaer, Echt, Dieteren, Holtum,Born,Berg.

jul
23
za
Wandre Aubel @ 127 / 1199 HM
jul 23 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Wandre Aubel @ 127 / 1199 HM

Itteren Borgharen, Eisden, Mesch, la Heydt, Neufchateau, Dalhem, Richelle (afdalen), Bois la Dame, Housse, Blegny, Mortier, Julemont, Aubel, Teuven, Loorberg, Koning v Spanje afdalen, Valkenburg, Stoepert.

jul
30
za
Lixhe – Clermont @ 108 / 599 HM
jul 30 @ 9:35 AM – 9:50 AM
Lixhe - Clermont @ 108 / 599 HM | Stein | Limburg | Nederland

Lixhe – Clermont; Kotem – Maasdijk – Eben Emeal – Achterkant Hallembaye – Vise (over 1e brug en rechts op Rue Haute) – Dahlem – Val Dieux – Clermont (op kasseiweg rechtdoor rijden)– Henri Chappele – Hombourg – Teuven – Slenaken – Partij en via Valkenburg terug. Pauze in Slenaken

aug
6
za
Cote de Foret @ 115 / 1050 HM
aug 6 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Cote de Foret @ 115 / 1050 HM

oud Geulle, Maastricht, Vise, Richelle, Housse, Saive, Liery, Fleron, Prayon, Cote de Foret, Olne, Xhandelesse, Herve,  Mortier, Chenestre Warsage, ‘s-Gravenvoeren, Mesch, Paaltjesweg, Humcoven, Katsop.

https://www.strava.com/routes/13978346

 

aug
13
za
Ironman Weert @ 103km
aug 13 @ 9:30 AM – 10:30 AM
Ironman Weert @ 103km

Grevenbicht – Roosteren – Maaseik – Aldeneik – Voorshoven – Tongerlo – Opwinkel – Crixhoek – Altweerterheide – Ijzeren Man – Lozen – Bocholt – Bree – Neerglabbeek – Opoeteren – Dilsen – Zuid willemsvaart – Maasmechelen

aug
20
za
Etappe du Lac alternatief @ 123km
aug 20 @ 9:30 AM – 2:30 PM
Etappe du Lac alternatief @ 123km

Schimmert, Hulsberg, Klimmen, Craubeek, Karstraat, Trintelen, Eys, Wahlwiller, Mechelen, Epen, Sippeneaken, Terhagen, Plombieres, Montzen, Lontzen, Walhorn, Neudorf, Wesertalsperre, Eupen, Membach, Baelen, Welkenraedt, Henri Chappele, Teuven, Wijlre, Valkenburg, Stoeperd, Lampenpaleis, noa hoes

aug
27
za
Arriba Zomer Toer @ 93 / 898 HM
aug 27 @ 9:35 AM – 3:00 PM
Arriba Zomer Toer @ 93 / 898 HM

Arriba Zomer Toer: Valkenburg, Daalhemmer, Sibbe, Ingber, Mechelen, Schweiberg, Camerig, direct na Vaalsbroek rechts, Gemmenich, Drielandenpunt, (pauze in Holset) Mamelis, Bocholtz, Eys, Trintelen, Colmont, Ransdaal, Klimmen, Hulsberg, Schimmert, Beek.

sep
3
za
Grand Prix Gileppe @ 133 / 1286 HM
sep 3 @ 9:30 AM – 2:55 PM
Grand Prix Gileppe @ 133 / 1286 HM

Grand Prix Gileppe: Schimmert, Valkenburg, Sibbergrubbe, Margraten, de Planck, Henry Chapel, Limbourg, klim Jalhaye tot bijna boven aan Baraque Michel, Eupen, Membach, Baelen, Welkenraedt, Hendriks Kapelle, Teuven, Slenaken, Wijlre, Valkenburg, Stoeperd, Beek.

sep
17
za
Le Vieux Warsage @ 97 / 830 HM
sep 17 @ 9:30 AM – 2:55 PM
Le Vieux Warsage @ 97 / 830 HM

Le Vieux Warsage: Scharberg, Geulle, Itteren, Borgharen, Maastricht, Withuis, Mesch, s-Gravenvoeren, Warsage, Thier Salve, na La Heijdt de grote weg N608 oversteken en Les Waides afdalen, Val Dieu, voor Aubel Links richting Hagelstein, Linksaf Richting la Planck, rechts richting Remersdael, Teuven, Gieveldstraat, Na Nederlandse grens(pauze bij Smockelaar), Schweiberg Afdalen, Party, langs Gulpenerberg, Ingber, Scheulder, Sibbe, Geulhemmerberg af, door bos terug Meerssen, Kazen, Katsop.