Calendar

jul
21
za
Bokrijk @ 95 KM
jul 21 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Bokrijk @ 95 KM |  |  |

As-Houthalen Oost-Bokrijk-Rooijerheide-Diepenbeek(pauze)-Schoonbeek-Stelebos-MunsterBilzen-Zutendaal-langs Duivelscircuit-Opgrimbie-Boorsem-Kotem.

jul
28
za
Fantasy Dream @ 95 KM
jul 28 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Fantasy Dream @ 95 KM

Geverik, Hulsberg, Schin op Geul, Wittem, Gulpen, Slenaken, Teuven, Remersdael, Hombourg, Hendriks Kapelle, langs kerkhof, grote kruising voorbij, dan rechts naar St- Pietersvoeren, s-Gravenvoeren(pauze), Mesch, Amby, Meerssen, Schietecoven.

aug
4
za
Maaskantroute 2 @ 115 KM
aug 4 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Maaskantroute 2 @ 115 KM |  |  |

Nr. 60, 41, 40,39,75,317,76,309,05,248,207,06, 208,07,11,12, 13, 47, 44, 48, 55, 56. Pauze??

aug
11
za
Le Ramotte @ 95 KM
aug 11 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Le Ramotte @ 95 KM |  |  |

Beek-Genhout-Hobbelrade-Spaubeek-Terborg-Sshinnen Oirsbeek, richting Doenrade na brug rechts, Merkelbeek, Schinveld, Birgden, Randerath, Karken, Waldfeucht(pauze), Pey, Susteren, Nieuwstad, Einighausen, Berg ad Maas

aug
18
za
Maasdalroute @ 100 KM
aug 18 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Maasdalroute @ 100 KM |  |  |

Scharberg-Geulle-Bunde-paaltjesweg-Withuis-Moelingen-Lixhe-Lanaye-via de sluis langs Enci-Maastricht-Smeermaas-Neerhaeren-kanaaldijk volgen door Heppenert(pauze) tot Maaseik-brug over en terug via Illikhoven-Papenhoven-Obbicht-Berg.

aug
25
za
Grote Prijs Socrates @ 95 KM
aug 25 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Grote Prijs Socrates @ 95 KM |  |  |

Bemelerberg-Margraten-Beutenaken-Slenaken-Hombourg-Sippenaeken-Epen-Mechelen(pauze)-Wittem-Eijs-Eijserheide-Ubachsberg-Ransdaal-Klimmen-Hulsberg-Schimmert.

sep
1
za
Banneux @ 125 KM
sep 1 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Banneux @ 125 KM

Itteren-Borgharen-Eijsden-Vis_-rechts v.d. Maas-2e brug over-Argenteau-Saint Remy-Nessonveaux-Banneux(pauze)-Pepinster-Lambermont-Battice binnendoor-Withuis-Amby-Weert-Geulle

sep
8
za
Lourdesgrot/Aldenbiesen @ 85 KM
sep 8 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Lourdesgrot/Aldenbiesen @ 85 KM |  |  |

Kotem-Kanne-Eben Emael-Wonck-Bassenge-Lourdes grot, boven links en in afdaling rechts richting Membruggen-Rijkhoven-Aldenbiesen-EigenBilzen(pauze)-Gellik-Zutendaal-Oud-Rekem-Opgrimbie.

sep
15
za
Wonder van Looze @ 120 KM
sep 15 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Wonder van Looze @ 120 KM |  |  |

Maasbracht-Wessem-Grathem-Baexem-Heythuysen-Roggel-Nederweert-Weert-Looze(pauze)-langs Z-Willemsvaart terug naar Maasmechelen.

sep
22
za
Route Ulvend @ 90 KM
sep 22 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Route Ulvend @ 90 KM |  |  |

Itteren-Borgharen-Maastricht-Withuis-‘s-Gravenvoeren-St. Maartensvoeren-linksaf Ulvend-de Planck-l.a. naar Terlinde-Banholt(pauze)-Margraten-Berg/Terblijt-Amby-Weert-Bunde-Geulle.

sep
29
za
Mesch-Bombay-Vise @ 80 KM
sep 29 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Mesch-Bombay-Vise @ 80 KM

Gronsveld-Eysden-Mesch-binnendoor naar’s-Gravenvoeren Bombay-Dalhem-Vis_-Lixhe-Lanaye-Kanne(pauze)-langs Albertkanaal/Zuid-Willemsvaart Kotem.

okt
6
za
Cycliste Paarlo @ 80 KM
okt 6 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Cycliste Paarlo @ 80 KM

vevent,1035″

okt
13
za
Prima Vera Valle Dios @ 90 KM
okt 13 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Prima Vera Valle Dios @ 90 KM |  |  |

Itteren-Borgharen-Maastricht-Eijsden-Withuis-Bombaye-links richting Val Dieu en rechts omhoog richting Charneux-Val Dieu-Aubel-de Planck-Banholt(pauze)-Margraten-Meerssen-Schietecoven.

okt
20
za
Tongeren retour/klassiek
okt 20 @ 9:30 AM – 1:45 PM
Tongeren retour/klassiek

Catsop-Geverik-Ulestraten-Meerssen-paaltjesweg-Withuis-Vis-Bassenge-Sluizen-Berg-Spouwen-Mopertingen-Eigenbilzen(pauze)-Stalkenweijer-Zutendaal-Opgrimbie-Boorsem-Kotem.

okt
27
za
Mathias Course @ 70 KM
okt 27 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Mathias Course @ 70 KM |  |  |

Meers-Geulle-Bunde-Amby-Bemelerberg-Gasthuis-Margraten (pauze)-Ijzeren-Sibbe-Meerssen-Waterval-Schietecoven-Catsop.