Maasbracht richting 3 sluizen, na 2e sluis rechts, 83 of LF3, 50, 53, 54, 3, veerpont Kessel,Beesel(pauze), grote weg volgen, via 91 naar Swalmen, spoorweg over en rechts fietsers richting centrum, 87, 83, 82, 92.,36 via Maasbracht, Berkelaer, Echt, Dieteren, Holtum,Born,Berg.
Lixhe – Clermont; Kotem – Maasdijk – Eben Emeal – Achterkant Hallembaye – Vise (over 1e brug en rechts op Rue Haute) – Dahlem – Val Dieux – Clermont (op kasseiweg rechtdoor rijden)– Henri Chappele – Hombourg – Teuven – Slenaken – Partij en via Valkenburg terug. Pauze in Slenaken
Grand Prix Gileppe: Schimmert, Valkenburg, Sibbergrubbe, Margraten, de Planck, Henry Chapel, Limbourg, klim Jalhaye tot bijna boven aan Baraque Michel, Eupen, Membach, Baelen, Welkenraedt, Hendriks Kapelle, Teuven, Slenaken, Wijlre, Valkenburg, Stoeperd, Beek.