1 Sptember: Fantasy Dream

10 renners verschenen aan de start, een select gezelschap voor iets wat een mooie rit in redelijk weer beloofde te worden. Het lichte zonnetje bij het vertrek veranderde bij Wijlre in steeds donker wordende wolken. Nadat voor Partij Jan o/d Camp had lek gereden en bij het verlaten van Slenaken bij ondergetekende de ketting afliep begon het licht te druppelen. Er was een korte discussie waarbij een gedeelte van de groep wilde gaan schuilen, maar bij gebrek aan een goede schuilplaats en toch maar heel weinig regen is dit niet doorgegaan. In Teuven was het wegdek echter wel nat genoeg om tenminste alle rijders te dwingen hun fiets te poetsen na deze rit.

Ha het bereiken van het hoogste punt in Henri Chapelle, dook ons peletonnetje de diepte in, in de afdaling naar de Voerstreek werden snelheden van boven de 65km/h bereikt.

Er werdt gestopt in ’s Gavensvoeren voor het nuttigen van koffie, zoals gewoonlijk wordt tijdens de pauze door bepaalde personen een nieuwe voorraad stimulerende middelen in de bidon verwerkt. (of het placebo of echt is dat blijft altijd de vraag)

De gemiddelde snelheid was 29.5 km/h op een totale afstand van 99km.

GPS gegevens van deze rit!